ESHOP:

 

KONTAKTY:

T: 777 722 621

E:

 

Myslivecké společenské uniformy šité na zakázku.

NABÍDKA LESNICKÝCH A MYSLIVECKÝCH UNIFOREM 

Myslivecké a lesnické uniformy pro Vás děláme již od roku 2010. Naší snahou je oblékat naše zákazníky z řad myslivců  a lesníků do opravdu kvalitních, precizně zpracovaných oděvů. Uniformy vyrábíme buď na zakázku dle přání jednotlivých zákazníků, nebo můžete využít nabídky našeho internetového obchodu.  Při výrobě na zakázku jsme schopni s malými úpravami obléci prakticky většinu  zákazníků do konfekčních velikostí.  Pro naše nejnáročnější, případně nekonfekční zákazníky vyžadující naprosto precizně padnoucí uniformu vyrobíme také uniformy na míru.
Všechny uniformy pro Vás vyrobíme v ČESKÉ REPUBLICE. Každý zákazník má vždy možnost výběru z několika velmi kvalitních a hodnotných materiálů od renomovaných evropských výrobců.

V naší nabídce najdete pánské i dámské uniformy, nebo uniformní trojkombinace sako, kalhoty, sukně. Dále nabízíme dámské i pánské zimní společenské kabáty, dámskou pelerínu a pánský pracovní nepromokavý hubertus. K mysliveckým uniformám si u nás můžete vybrat celou řadu doplňků jako jsou společenské košile, kožené opasky, kožené společenské polobotky, kravaty, kravatové spony a další.

NABÍZENÉ MATERIÁLY
Všechny uniformy se vyrábí z kvalitních materiálů ve složení Vlna/polyester, případně s příměsí lycry. Toto složení materiálu zaručuje dlouhou životnost a nenáročnou údržbu, což jsou vlastnosti, které naší zákazníci velmi oceňují.

 

B2B – NABÍDKA VÝROBY LESNICKÝCH A MYSLIVECKÝCH UNIFOREM PRO MYSLIVECKÉ  SPOLKY, LESNICKÉ A DŘEVAŘSKÉ FIRMY A JINÉ VĚTŠÍ ORGANIZACE.

Výše uvedený sortiment Vám nabízíme také formou zakázkové výroby a služeb s ní spojených.

STANDARDNĚ NABÍZENÉ SLUŽBY:
- Základní cenová nabídka dle prvotní konzultace se zákazníkem 
  a společně vytvořeného návrhu
- Nabídka střihového řešení, případně výroba střihů na přání
- Nabídka a realizace výroby vrchových materiálů a podšívek dle 
  individuálních požadavků zákazníka
- Výroba vzorové kolekce
- Zaměření v sídle zákazníka
- Vlastní výroby a kompletace zakázky
- Povýrobní servis, úpravy a případné opravy výrobků.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, nás prosím neváhejte kontaktovat:

Společnost Loebe
Patrik a Filip LOEBE
Knihařská 139/8
79601 PROSTĚJOV

www.uniformy.loebe.cz, www.loebe.cz, email: ,  tel. 739 619 427, nebo 777 722 621.

11Z036.jpg11605.jpg1296.jpg11603.jpg2196.jpgdámská uniforma.jpgdámský komplet.jpgpelerína.jpg1149-3.jpg1149-3.1.jpg15Z002.jpg15Z004.jpgdámská košile.jpgdámský komplet detail.jpgkravata 47 detail.jpgkravata 47.jpgšle.jpgopasek.jpgpolobotka.jpgpolobotky.jpg
FOTOGALERIE -